Nemokami būreliai mokiniams "Lyderystės ABC" visoje Lietuvoje, nes

lyderių reikia visur ir visada! Daugiau informacijos tel. 8 684 67325

Kodėl bandelės valgykloje kainuoja 30 cnt?
Kaip užpatentuoti savo genialią idėją?
Kodėl bitcoinų turi daugiau negu eurų?
Kiek uždirba „clickai“ internete?
Kodėl tavo išmanusis atpinga 30%  per metus?
Kaip veikia pinigų dėsniai?
Ar marketingas tai tik reklama per televizorių?

Nori sužinoti kaip ugdyti charakterį ir kaip tai susiję su karjeros sėkme? Analizuoti verslo sėkmės istorijas, diskutuoti ir žaisti verslumą lavinančius žaidimus. Atlikti įvairias komandines užduotis. Pasaulyje veikia ne tik fizikos ar chemijos dėsniai, bet ir verslo, ekonomikos, marketingo ir pinigų dėsniai. Nori geriau juos pažinti, bei augti ir tobulėti? Lyderiai reikalingi visada ir visur, tad užsiregistruok užpildydamas formą dešinėje.

Žinios yra svarbu, bet dar svarbiau išmokti tas žinias panaudoti. Mūsų būrelis ugdys mokinių verslumą, supratimą apie tai kas yra pinigai, kaip veikia rinkos dėsniai, kaip atsiranda ir išnyksta profesijos. Nesvarbu, kokią profesiją pasirinksite, lyderiai reikalingi visur ir visada. Mes manome, jog neužtenka vien tik padėti mokiniui pasirinkti karjeros kelią, mes manome, jog reikia suteikti jam įgūdžius pačiam tą kelią susikurti ir suteikti jėgų tuo keliu tvirtai žengti. Pirmųjų metų programą sudaro savęs pažinimo ir darbo pasaulio pažinimo kompetencijų ugdymas. Mokiniai išmoks atpažinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, supras, kaip ugdyti savo charakterį, supras kaip jų charakteris susijęs su karjera. Supras kaip savo polinkius ir talentus susieti su profesijomis. Taip pat pažins darbo pasaulį, sužinos, kaip veikia verslas, kaip gimsta ir įgyvendinamos verslo idėjos. Simuliacinių žaidimų metu mokiniai komandose kurs verslo idėjas ir jas vystys. Analizuos video medžiagą su įvairiomis sėkmės istorijomis.

Išmoks pildyti asmeninį karjeros planą, lengviau apsispręs dėl humanitarinio ar realinio profilio pasirinkimo, bus susipažinę su mokymosi visą gyvenimą galimybėmis, tikslingiau pasirinks savo būsimas studijas. Užsiėmimus sudarys video medžiaga, audio knygos, diskusijos, aptarimai ir daug praktinių pratimų ir žaidimų. Programa padės pažinti didžiulę studijų, darbo įvairovę ir įvairias karjeros galimybes, paskatins skirti daugiau dėmesio asmenybės tobulėjimui, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, padės geriau pažinti savo profesinius polinkius, padės save išbandyti įvairiose praktinėse užduotyse. Rekomenduojama 5-12 klasių mokiniams, programą gali lankyti visi norintys. Programos trukmė 1 mokslo metai arba 9 mėnesiai, intensyvumas 1 kartas per savaitę po 2 pamokas.

Pavasario semestras. Pavyzdinės užsiėmimų temos

Vidiniai resursai
Už kokius vidinius resursus žmonės gauna pinigus. Kaip ugdyti šiuos vidinius resursus. Kas sudaro visų perkamų prekių kainą. Kodėl karjera prasideda žmogaus viduje. Keletas pavyzdžių padės pažvelgti giliau ir suprasti kas yra svarbiausia šiame prekių ir pinigų pasaulyje. Tuo pačiu motyvuos domėtis ir mokytis daugiau.

Facebook sėkmės istorija
Naudoji Facebook kasdien, bet ar žinai kaip jis atsirado? Žiūrėsime filmą ir analizuosime šią istoriją. Kodėl facebook tapo toks populiarus. Kas svarbiausia: idėja, jos įgyvendinimas, finansavimas ar idėjos autoriaus charizma. Kaip drąsa ir rizika susiję su karjera. Su kokiomis problemomis susidūrė Facebook kūrėjai ir kaip jas sprendė. Ką iš to galima pasimokyti.

Žaidimai „Žingsnis į priekį“, „Valdžia ir turtai“
Pirmojo žaidimo metu susipažinsime su įvairiomis profesijomis ir galėsite pabūti atsitiktinai parinktame profesiniame vaidmenyje. Padiskutuosime kokios profesijos paklausios dabar ir kokios bus paklausios po 15 metų. Padiskutuosime apie profesijų universalumą ir reikalingumą. Apie mokymosi trukmę ir atlyginimo dydį. Antrojo žaidimo metu vedantysis išmėtys saujas monetų ir pagal tai kas kiek jų pririnks pasiskirstysime į 3 grupes: turtingieji, vidurinioji klasė, neturtingieji. Kiekviena grupė turės užduotį pateikti pasiūlymus, kaip pagerinti šalies ekonominę situaciją. Pamatysite kaip finansinė žaidėjo padėtis nulemia jo požiūrį, geriau suprasite kitus žmones ir jų poreikius, išmoksite į ekonomiką žiūrėti plačiau ir suprasite kaip politiniai,  ekonominiai sprendimai paliečia visą visuomenę.

4 charakterio tipai ir jų profesijos
Kokie yra pagrindiniai charakterio tipai, kaip jie susiformuoja, kaip juos atpažinti ir kokias profesijas jie dažniausiai pasirenka. Darysime charakterio testą, kuris padės geriau pažinti save ir tuo pačiu duos kryptį tobulėjimui. Kiekvieno charakterio tipo požiūris į darbą ir vertybes yra skirtingas, tad tuo pačiu geriau suprasite kodėl kiti žmonės elgiasi ar mąsto kitaip negu jūs. Kaip su jais bendrauti ir pasiekti gerų rezultatų.

Mano komanda
Šiandien komandoje žaidi krepšinį, o po kelių metų dirbsi kolektyve, kuris bus tavo komanda. Kaip aiškiai komunikuoti su kiekvienu komandos nariu, kaip kuriamos komandos darbo taisyklės, kokie iššūkiai kyla darbuotojų kolektyvuose ir kaip jie sprendžiami. Kaip išmokti tolerancijos ir kantrybės, nes kiekvienas komandos narys yra skirtingas. Ar moku būti komandos nariu? Ar moku paklusti ir ar moku vadovauti?

Lietuviškų interneto projektų sėkmės istorijos
Visi žinome Facebook, Microsoft, Apple, Mozilla ir kitas kompanijas kurių produktais naudojamės kiekvieną dieną. Tačiau lietuviai irgi yra sukūrę internetinių projektų, kuriais galime didžiuotis. Susipažinkime su jais ir tai tikrai įtikins, jog nesvarbu kur esi, gali įgyvendinti savo idėją, nustebinti milijonus žmonių ir uždirbti. Viskas ko reikia, tai daug darbo ir entuziazmo.

Rudens semestras

Savanorystė
Ar verta būti savanoriu, kaip tai padaryti ir kokias karjeros kompetencijas galiu išugdyti savanoriaudamas. Nori sukaupti patirties, kad CV nebūtų tuščias? Ir tai ne tik darbo patirtis, tai kartais ir galimybė pakeliauti, bei sutikti kitos tautybės ir kitokio mąstymo žmonių, praplėsti savo akiratį ir galbūt rasti įvairių darbo galimybių.

Darbuotojas ir mokesčiai
PVM, GPM, PSD, VMI ir kiti burtažodžiai nieko nesako? Šioje pamokoje susipažinsime kokius mokesčius sumoka darbuotojas ir darbdavys, kodėl šie mokesčiai yra reikalingi ir kaip jie panaudojami.

Susipažinimas su darbo kodeksu
Kokias teises turi darbuotojas, kur kreiptis kilus ginčams, kas yra darbo sutartis, ką reiškia nekonkuravimo ir konfidencialumo priedai. Kaip veikia profsąjungos ir kaip jos gali padėti darbuotojams.

Darbo skelbimai
Kaip atpažinti įtartinus darbo skelbimus ir  netapti prekybos žmonėmis auka. Ar žadami dideli atlyginimai realūs ar tik jaukas naivuoliams. Kaip ieškoti darbo, atpažinti patikimas įmones ir tikrinti informaciją.

CV ir motyvacinis laiškas
Kaip rašyti motyvacinį laišką stojant į universitetą arba ieškant darbo. Susipažinsime su įvairiais pavyzdžiais ir laiško rašymo struktūra. Geras motyvacinis laiškas net gali palikti geresnį įspūdį negu gyvenimo aprašymas.

Darbas valstybės tarnyboje
Kokie darbai yra valstybės tarnyboje, kaip pasiruošti konkursui ieškant darbo valstybės tarnyboje, kaip tobulėti ir kelti savo pareigybės kategoriją.

Idėjų patentavimas ir įgyvendinimas
Kaip patentuojamos idėjos ir kaip rasti jau užpatentuotas. Pasaulyje yra šimtai tūkstančių išradimų laukiančių kol jie bus paversti prekėmis ar paslaugomis. Net jei domitės kitiems mažai žinomais dalykais, patentų duomenų bazėse rasite dešimtis su jūsų interesais susijusių įdomybių. Studijuokite jas, pristatykite klasei planą kaip tas idėjas realizuotumėte. Tūkstančiai išradėjų laukia entuziastų, kurie jiems padėtų įgyvendinti idėjas. Ir prisiminkite, jog tik inovacijos ir lyderiai stumia pasaulį į priekį.

Lyderių reikia visur ir visada!

Pamokų eiliškumas priklauso nuo būrelio vadovo. Būrelio vadovas savo nuožiūra gali parinkti ir kitas temas. 5-8 klasių mokiniai dirba daugiau dėmesio skirdami savęs pažinimui ir pagal būrelio vadovo parinktas užduotis labiau tinkamas jaunesniems mokiniams.

Visi lankantys būrelį gaus su užsiėmimų temomis susijusių audio knygų, video medžiagos, pdf knygų. Lankiusieji būrelį metus ir ilgiau gaus pažymėjimą. Užsiėmimus veda ilgametę darbo patirtį ir pedagoginį išsilavinimą  turintys karjeros specialistai.


Karjeros vadovas mokinio knyga
Karjeros vadovas mokinio knyga (ugdymas karjerai)
Karjeros vadovas mokinio knyga.pdf (5.02MB)
Karjeros vadovas mokinio knyga
Karjeros vadovas mokinio knyga (ugdymas karjerai)
Karjeros vadovas mokinio knyga.pdf (5.02MB)


Mokiniai dirbs pagal mūsų parengtą ir akredituotą programą, o taip pat ir pagal "Karjeros vadovą", parsisiųsti galima čia